Historia

 Nieco historii

Firma ELJOT rozpoczęła swoją działalność w roku 1999 od sprzedaży olejów i filtrów do pojazdów. W ciągu następnych kilkunastu miesięcy rozszerzyła swój asortyment handlowy oraz rozpoczęła świadczenie bieżących usług serwisowych i naprawczych. W roku 2003 otworzyła drugi sklep w Warcie. Szybki rozwój firmy pozwolił jej na wybudowanie w latach 2009-2011 nowej hali warsztatowej wraz ze sklepem motoryzacyjnym. Dziś cała działalność firmy prowadzona jest w jej siedzibie w Proboszczowicach. Inwestycja przyczyniła się do utworzenia 2 nowych miejsc pracy. Należymy do  sieci  warsztatów Perfect Service.


 Oferta handlowa

Współpracujemy z największymi hurtowniami oferującymi towary renomowanych producentów polskich i zagranicznych. Dostawy towarów realizujemy nawet 2 razy dziennie. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową: olejów i smarów dla motoryzacji, rolnictwa i przemysłu; części samochodowych i akcesoriów; filtrów, łożysk tocznych, pasów klinowych oraz narzędzi warsztatowych. Zamówienia przyjmujemy również telefonicznie i elektronicznie.


 Usługi serwisowe

W ciągu kilkunastoletniej działalności ugruntowaliśmy naszą pozycję na lokalnym rynku. Zasłużyliśmy na opinię firmy godnej zaufania i polecenia. Dbamy, aby nasi Klienci zawsze chwalili sobie współpracę z nami. Gwarantujemy wysoką jakość usług w przystępnych cenach. Przyjmujemy zamówienia na usługi serwisowe i naprawy także telefonicznie i elektronicznie. Pracujemy sześć dni w tygodniu na dwie zmiany. Godziny pracy firmy od poniedziałku do piątku: 7:00-19:00; w soboty: 7:00-14:00